Pozor termíny pro týden od 1. červnaFotografie - společná je k vyzvednutí u p. učitelky Jarošové v červené třídě (od 8. června v modré třídě) - fotografie se vracejí 15.6. odpoledne.

Nezapomeńte na termín pro odevzdání dokumentů na školu v přírodě - úterý ráno od 7,00 do 8,30 v červené třídě a odpoledne od 15,00 hodin v ředitelně. Prohlášení o bezinfekčnosti, očkovací průkazy a léky, které děti užívají odevzdáte až u autobusu.

Nezapomeńte upozornit na skutečnost zda vaše dítě zvrací v autobusu, abychom ho posadili dopředu a vy mu včas před odjezdem podejte lék proti nevolnosti.

Protože ředitelka nebude od středy do pátku v mateřské škole, nelze termíny posunovat, protože musí být vše zkontrolováno, dítě bez platného zdravotního  posudku nemůže na školu v přírodě odjet.

V pátek 5.6. v 10,00 proběhne vyšetření zraku. Děti dostali letáčky a informace budete mít na nástěnkách v šatnách, kde se můžete přihlásit. Cena vyšetření je 150,- Kč a platit budete ráno ve svých třídách.

Pokyny ke zbývajícím 2 mateřským školám na prázdninový provoz vyzvedávejte ve svých třídách proti podpisu od pondělí 7,00 hodin.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů