Pozor termíny pro týden od 1. červnaFotografie - společná je k vyzvednutí u p. učitelky Jarošové v červené třídě (od 8. června v modré třídě) - fotografie se vracejí 15.6. odpoledne.

Nezapomeńte na termín pro odevzdání dokumentů na školu v přírodě - úterý ráno od 7,00 do 8,30 v červené třídě a odpoledne od 15,00 hodin v ředitelně. Prohlášení o bezinfekčnosti, očkovací průkazy a léky, které děti užívají odevzdáte až u autobusu.

Nezapomeńte upozornit na skutečnost zda vaše dítě zvrací v autobusu, abychom ho posadili dopředu a vy mu včas před odjezdem podejte lék proti nevolnosti.

Protože ředitelka nebude od středy do pátku v mateřské škole, nelze termíny posunovat, protože musí být vše zkontrolováno, dítě bez platného zdravotního  posudku nemůže na školu v přírodě odjet.

V pátek 5.6. v 10,00 proběhne vyšetření zraku. Děti dostali letáčky a informace budete mít na nástěnkách v šatnách, kde se můžete přihlásit. Cena vyšetření je 150,- Kč a platit budete ráno ve svých třídách.

Pokyny ke zbývajícím 2 mateřským školám na prázdninový provoz vyzvedávejte ve svých třídách proti podpisu od pondělí 7,00 hodin.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
matařská škola