Přihlašování na letní provozVážení rodiče, protože od dubna bude probíhat v mateřské škole rekonstrukce koupelen. Budete mít od pondělí  10. března  2014 vyvěšeny v šatnách seznamy pro přihlašování na letní provoz. Pokud již máte jasno jak budete umístění potřebovat, napište se prosím, může se stát, že v některých případech a dnech nebudou nástěnky plně přístupné.

K rekonstrukci vám vše oznámíme kolem 20. března, kdy budeme mít zkušenost z průběhu akce na mateřských školách, kde začnou příští týden. nebojte se budeme se snažit, aby průběh byl maximálně bezproblémový. Děkuji Pavla jirglová, ředitelka školy

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů