Užitečné informace - ošetřovné a umístění dětí pro pracovníky nezbytné pro chod státuDětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž konní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, může být poskytována péče v určených školách a školských zařízeních, viz krizo opatření č. 212 ze dne 26. února 2021 (dostupZDE).

 

Ošetřovné:       rodiče       můžete       pro        informace       o        ošetřovném       odkázat       např.        zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.     Podle         noch         pravidel  škola     již nevyplňuje žádné potvrzení.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů