Logopedická prevence

Logopedická prevence bude realizována v průběhu dne ve třídách.

Prosím, aktivitu berte skutečně jako prevenci a při jakémkoli odborném doporučení ( i našich p. učitelek, které absolvovali kurz pro logopedické asistenty, některé mají i kvalifikaci speciální pedagog) navštěvujte s dětmi odborníka - klinického logopeda.

 

 Něco navíc:

E-mail byl zařazen do složky Doručené na základě adresy martina@kolman.cz, která se nachází v adresáři Povolené. Zobrazit nastavení složky.
 
 


 

Dobrý den, milí rodiče,
dnes mám pro vás záznam videa, kdy mluvím o kojení a dudlíku a vztahu k hladině stresu v našem / dětstkém těle. Ukončení kojení a také odebrání dudlíku jsou jedny z témat, se kterými za mnou přichází rodiče malých dětí. A často se ptají jak na to? 
Dříve jsem to říkala jinak. Dnes s příhlédnutím tématu traumatu, stresu, emocí a těla ve vztahu ke komunikaci, z mých úst vychází zcela jiný postup. Změnila jsem náhled a směřuji vás k větší laskavosti. 
Vše, co dítě dělá, má svůj důvod. 
Vše, co dělá rodič, má také svůj důvod. 
Není to jen o dudlíku. Více ve videu, které můžete slyšet zde >>>>.Skrze program Obejmi své dítě můžete vyřešit třeba i téma, o kterém mluvím ve videu. Začínáme za 3 dny - Více o programu Obejmi své dítě zde >>>..
Martina
 


"Co dokážeš ty,
dokáže i tvoje dítě."Mgr. Martina Kolmanová

Celostní terapeutka řeči a komunikace
web: www.celostnikomunikace.czwww.logopediesusmevem.cz
e-mail: celostnikomunikace@gmail.com
fb: Celostní komunikace, Logopedie s úsměvem
in: Celostní komunikace, Logopedie s úsměvem 
skype: Celostní komunikace